W związku z dużą ilością zapytań o plany treningowe i dietetyczne tak się składa, że nie układam ich bo nie mam na to czasu :-/ Jakoś nie wyobrażam sobie bawić się czyimś zdrowiem z doskoku między jedną a drugą pracą. Każdy z nas jest inny dzięki czemu wyjatkowy :) Każdy z nas niesie swój własny bagaż doświadczeń. Dobry Trener to nie tylko ktoś kto da Ci rozpiskę i powie powodzenia. To ktoś kto będzie, kiedy tego potrzebujesz - przecież płacisz mu za to :) I chociażbym chciała to na tą chwilę mój czas jest ograniczony. Kwestie luźnych porad pozostają bez zmian i możecie pisać na Fb jak zawsze :) Jesli komuś nie odpowiedziałam to nie dlatego, że go zlałam a dlatego, że wiadomości przychodzi sporo i gdzieś się mogła jakaś zagubić.   

robertoo
Natomiast pytacie mnie o polecenie kogoś ... to proszę bardzo Robert :)
Jak dla mnie to najlepsze metamorfozy jakie ostatnio widuję w internetach !!! Cieżką pracę dziewczyn możecie zobaczyć na profilu Fb Roberta. Ogromne brawa dla Pań się należą :)

A przy okazji mówię WAm, że zaczynamy z Robertem pracę nad moimi #mygirls a ja będę Was informować na bieżąco co i jak nam idzie, może ktoś skorzysta z naszej drogi czy wskazówek :P Robimy się na dziki :P ale w sumie to chcemy rzeźbę i siłę :P Być Kobietą po prostu :)

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Najczęściej czytane

brownie
tytan
MG 85742 3
kaloriaaa
10884486 983695951644010 225026915 n
szczota1

Polecamy

uczymyfit logo

szpilki na siłowni | cookies

Our website is protected by DMC Firewall!

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka prywatności