My jak zawsze w biegu … z dzwonkiem, na ostatnią chwilę, na czerwonym świetle :P A nie, zmieniły się przepisy – trzeba być czujnym, haha. Siedem. Szczęśliwa liczba. Pozostało 7 dni do Reebok Fitness Camp! Skoro szczęśliwa to znaczy, że zdążymy się zarejestrować na wybrane treningi.  O co chodzi?

planree4
„By każdy z uczestników miał możliwość skorzystania z różnych treningów w różnych strefach wprowadzony został limit zapisów na treningi do strefy. Maksymalnie można się zapisać na dwa treningi w każdej ze stref: Reebok, Les Mills i CrossFit. Bez zapisów zapraszamy na treningi w strefie głównej oraz do strefy rowing.
Uwaga: Jeśli któregoś z treningów nie widzisz na rozwijanej liście w danym przedziale czasowym, oznacza to, że liczba miejsc na dany trening o danej godzinie, została wyczerpana”.

Ok – wszystko jasne. Odpalamy plan i mapę. Jestem geodetą – bez mapy nie ruszam w teren :P

planree3

Swoje wybrałam. Strefa Reebok Spartan Race ?! Megaaa :) Już się uśmiecham na samą myśl. Spartan Race to seria wyścigów z przeszkodami o różnym dystansie. Hmmmm ciekawe czy będzie błoto ? :P

A teraz moja perełka ... przypomnę :)

Wybiła godzina 12 ... żar z nieba. Ani jednej chmurki, na scenie mocna ekipa - Lidia Zamyłko, Szymon Wesołowski i Petter Ehrnvall !!! Mają rękawiczki - będzie się działo :) BODYCOMBAT = OGIEŃ !!! Jesteśmy pod sama sceną. Petter zaczyna - boks x 4, łokieć , kopniak ! Wow !! Czuję, że będzie ciężko :) Ale jedziemy z tematem, towarzystwo 'bojowo' nastawione ! I sierpowy - bang ! Muzyka gra, prowadzący krzyczą i motywują, a cały plac boksuje ! Bajka ! Istne kino akcji ! Lubię to.
Połowa treningu, w oczach mgła - jest na pewno ponad 40 stopni. Myślę o Joli, która zawładnęła strefą chillout ! Ale jej dobrze ... zaraz, zaraz przecież nie zejdę w połowie ! Nie z nami te numery ! Raz, dwa - boksujemy dalej !
Kasik obok oblewa się kubkiem zimnej wody - pięknie ! Wracamy na boisko ! Kolejna sekwencja - pewnie niedługo koniec. Tego nie da się opisać słowami !!! Trzeba tam być, poczuć na własnej "du..." co to BODYCOMBAT ! Zdecydowanie dla mnie najlepszy trening ! Pokłony dla prowadzących - oni stali twarzami do słońca :) :) Myślisz, że to koniec ?! Gdzie tam - schodzimy na dół brzuszki i pompki - haha ! To już chyba wisienka na torcie - zaraz tam padniemy trupem zbiorowo :) Oklaski, brawa - to był istny OGIEŃ !!

planree5
planree6
A co to było?
BODYCOMBAT® - pełen energii i siły trening cardio.Ten dynamiczny program jest zainspirowany sztukami walki i w szerokim zakresie czerpie inspiracje z dyscyplin takich jak: karate, boks, taekwando, tai chi oraz muay thai. Wspierany dynamiczną muzyką oraz energetycznym instruktarzem trenera – BODYCOMBAT® - przeistoczy Twoje marzenia o sportach walki w pełną ekspresji, świetną zabawę.

Oczywiście w planie muszą być sztangi, które są moją największą miłością. W sumie do szczęścia mi nic więcej nie potrzeba. Martwy ciąg, przysiady, wyciskania – moja bajka. Trening siłowy przy muzyce czyli  BODYPUMP® .

reebok11
Jest Spartan Race, jest BODYPUMP, BODYCOMBAT a do tego jeszcze strefa CrossFit. Jak to wszystko pogodzić? Damy radę. Będzie mega intensywnie i ciężko :) Czyli będzie piekło i bolało! Oczywiście wszystko w pozytywnym znaczeniu :)

Po tym wszystkim pora na coś spokojniejszego. BODYBALACE i stretching na koniec. Dziękuję, będzie pięknie ... Dni mijajcie szybciej.

planree7
planree8
planree9
A teraz wszyscy spóźnialscy szybko do rejestracji na wybrane treningi, bo miejsca się rozchodzą lepiej niż świeże bułeczki :P

planree10Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Najczęściej czytane

brownie
kaloriaaa
tytan
MG 85742 3
10884486 983695951644010 225026915 n
niechudne1

Polecamy

szpilki na siłowni | cookies

 zBLOGowani.pl

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka prywatności

Our website is protected by DMC Firewall!