To było ponad siedem tygodni ciężkiej, wielogodzinnej pracy każdego dnia. Od rana do wieczora, z przerwą na posiłek lub nie... Cegiełka po cegiełce, w ciszy i skupieniu budowaliśmy nasze kolejne marzenie! Naszą platformę szkoleniową UCZYMY FIT.

53032397 2204030282989764 9037254456625856512 o
Pomysł zbudowania platformy powstał już rok temu, ale brakowało czasu na jego realizację. Brakowało czasu i wiedzy. Wiedzieliśmy co chcemy, ale nie wiedzieliśmy jak. Skontaktowaliśmy się z kilkoma firmami w celu realizacji tego projektu, ale ceny były szaleńcze :) Postanowiliśmy to zrobić sami. Od podstaw i bez doświadczenia w kwestiach projektowania stron, sklepów interentowych itp. Nie mówiąc już o platformie do nauki online. Szaleńczy pomysł, ale przecież damy radę! 

Dobrze, że nie wiedzieliśmy w co się pakujemy, bo przynaję, że był to nasz najcięższy i najbardziej wyczerpujący projekt, którego się podjęliśmy. Wszystko było nowe i nieznane, a ilość rzeczy o którą trzeba zadbać podczas budowy takiej platformy jest zaskakująco długa :) Ale dziś już to mamy za sobą i z wielką radością dzielimy się tym projektem z Wami. 

Z racji tego, że jest to nowość w naszej branży to postanowiłam Wam troszkę o tym opowiedzieć. 

.do czego służy platforma? 
Najprościej jak potrafię - do nauki. Na platformie znajdziecie dokładnie takie same kursy jakie prowadzimy stacjonarnie, w dokładnie takim samym wymiarze czasu oraz ilości omawianego materiału. 

.dla kogo? 
Dla każdego, z każdego miejsca na świecie i o każdej porze. Naukę zaczynasz wtedy, gdy masz na to czas. Wieczorem, przy śniadaniu, w piżamie czy nawet w wannie :) Nie ma tu żadnych ograniczeń. 

.jak działa platforma? 
Po wejściu na stronę UCZYMY FIT z listy dostępnych kursów i szkoleń, wybieramy ten, który nas interesuje. Obecnie mamy dostępne 2 pełne kursy. Pierwszy, zupełna nowość "Odchudzanie w 5 krokach" KLIK oraz znane niektórym z formy stacjonarnej "Kompendium Zdrowego Stylu Życia" KLIK. Po wykupieniu kursu konto użytkownika tworzy się automatycznie, a dane dostępowe (hasło) zostają wysłane na podany podczas zakupów adres email. 

Zapraszam do obejrzenia materiału, w którym Jacek wyjaśnia jak działa platforma KLIKA teraz zajrzyjmy jeszcze do środka :) 

platforma1
platforma4
.plusy nauki online
Nie musisz się martwić dojazdami, przebywaniem w zatłoczonej sali wykładowej czy organizacją wolnego dnia w grafiku. Dodam tutaj coś jeszcze, coś co zauważyłam będąc uczestnikiem wielu różnych szkoleń. Po 2,3 godzinach słuchania wykładowcy część osób zaczyna przeglądać "telefon"... Nie ma mowy o pisaniu notatek czy pełnym skupieniu. Przychodzi moment kryzysowy i chociażby wykład był bardzo fascynujący, to mało kto potrafi go wysłuchać w całości w pełnym skupieniu. A kiedy po 6-8 godzinach wychodzi się z takiego szkolenia to w zasadzie nie do końca wiadomo o czym ono było :) No tak, było tam o zdrowym odżywianiu i aktywności. Tak, tak :) 

Forma nauki online gwarantuje możliwość powtarzania materiału dowolną ilość razy, dzięki czemu na pewno przyswoisz go w całości. Dodatkowo możesz wracać do tego przez rok od momentu wykupienia szkolenia. 

Siedzisz wygodnie w domu, z kawką w ręku, słuchawki na głowie, notatnik w ręku i wiedza sama płynie. To jest coś o czym marzyłam, kiedy zaczynałam edukację w tym temacie. Niestety nie było takiej możliwości. Obecnie, jeśli chodzę na szkolenia to wybieram formułę online. Dla mnie to znakomita oszczędność czasu i gwarancja dobrze przyswojonego materiału. Cieszę się najmocniej, że udało nam się jako pierwszym stworzyć tę platformę i jestem przekonana, że to jest przyszłość edukacji. 

A teraz życzę owocnej nauki! 

ps. Zapomniałam dodać, że platforma działa również na urządzeniach moblinych :) 

platforma

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Najczęściej czytane

brownie
tytan
kaloriaaa
MG 85742 3
10884486 983695951644010 225026915 n
niechudne1

Polecamy

uczymyfit logo

szpilki na siłowni | cookies

DMC Firewall is a Joomla Security extension!

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka prywatności