Dzisiejszy post będzie inny niż wszystkie i wyjątkowo nie będę pisała o tym jak bardzo lubię słodycze. Do tego tematu powrócę, bo ostatnio udało mi się je ograniczyć (cud!). Ale teraz o innym cudzie… a jest nim pralka. Tak, to ta piękna i stylowa pralka, która ostatnio pojawiała się na moich kanałach. Tak, to ta piękna i stylowa pralka, którą dzięki mojej współpracy z firmą Amica miałam okazję testować. Tak, to ta piękna i stylowa pralka, która skradła moje serce i już tłumaczę dlaczego.

7

Powód nr 1 – funkcja Steam Touch
Prasowanie. Jeśli chodzi o prace domowe to jest mój największy koszmar od wielu, wielu lat. Nie cierpię, nie znoszę a na samą myśl mam już zły dzień. I tak oto ta piękna i stylowa pralka posiada funkcję SteamTouch, która ułatwia prasowanie o ile rzeczy po praniu tego potrzebują. Co to znaczy? Para użyta podczas prania wnikając we włókna rozluźnia je, dzięki czemu ubrania nie posiadają prawie zagnieceń. W moim przypadku (nosimy przede wszystkim bawełniane ubrania) sterta do prasowania zmniejszyła się obecnie do 2-3 rzeczy, które tego prasowania wymagają. Wymagają oznacza tyle, że pozostają pojedyncze zagniecenia.

1 instagram

Powód nr 2 – funkcja Add+
Myślę, że sytuacja znana większości. Pralka uruchomiona, Ty uradowana szykujesz już sobie kawę, a tu nagle kątem oka widzisz, że za rogiem ‘stoi’ skarpetka… Ta skarpetka, która miała być w pralce. Na dodatek, żeby to jedna tylko. Zagubione jakimś cudem skarpetki to chyba chleb powszedni :P Na 20 pranych par, tylko 13 ma komplet. Nie umiem tego wytłumaczyć, a nawet staram się z tym walczyć, ale zagubione skarpetki jak były, tak są nadal. I tu z pomocą przychodzi znów ta piękna i stylowa pralka, która ma funkcję Add+ czyli nic innego jak dodawanie ubrań w trakcie prania! Medal, po prostu medal się należy. W trakcie prania na wyświetlaczu pojawia się ikona, która informuje, że w danym momencie możemy dodać zagubione np. skarpetki :P

11

Powód nr 3 – funkcja OptiDose
Jaką wlać ilość płynu do prania i płukania by pranie było pachnące i jeszcze bardziej pachnące? System na oko różnie się sprawdzał. Raz za dużo, raz za mało. Tym razem decydują Amica, nie ja. Pralka posiada 2 pojemniczki na płyny, które napełniamy po prostu do pełna. Pralka podczas prania sama decyduje ile płynu ma użyć w zależności od wybranego programu prania. My możemy pomóc pralce wybierając na panelu stopień zabrudzenia ubrań.

10

Powód nr 4 – funkcja Express 15’
Pranie odświeżające w 15 minut! Program świetnie się sprawdza w przypadku ubrań, które zakładamy dosłownie na chwilę, na jedno krótkie spotkanie i tak naprawdę nie wymagają one pełnego prania a jedynie odświeżenia.

Powód nr 5 – funkcja MaxLoad
I tu po raz kolejny to pralka decyduje za nas jaką ilość prania może pomieścić w stosunku do danego programu, tak aby pranie było w pełni efektywne. W mojej starej pralce zawsze upychałam bęben na maksa, a potem dziwiłam się, że pralka sama wychodzi mi z łazienki.

Powód nr 6 – silnik LogicDrive 2.0
Moja poprzednia pralka swoim wirowaniem budziła nawet sąsiadów. Z silnikami mam niewiele wspólnego, ale silnik zastosowany w tej pralce przeszedł moje oczekiwania – po prostu go nie słychać a dyskrecja to jego drugie imię :)

Powód nr 7 – klasa A+++ - 35%
Oczywiście chodzi o energooszczędność, która przewyższa o 35 % standardy najwyższej klasy A+++. To najlepsza wiadomość dla wszystkich płacących wysokie rachunki za prąd.

Osobiście jestem w pełni zadowolona z możliwości i funkcji, które ta pralka posiada. Wymieniłam te opcje, które w moim przypadku znacznie ułatwiają życie i codzienne obowiązki. Jeśli akurat czeka Cię wymiana pralki, to ten model (Amica DAW8143 DSiBTO) jest warty uwagi i bliższego zapoznania.

9a

Ps. Bo życie bez prasowania jest po prostu piękniejsze!

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Najczęściej czytane

brownie
tytan
kaloriaaa
MG 85742 3
10884486 983695951644010 225026915 n
niechudne1

Polecamy

uczymyfit logo

szpilki na siłowni | cookies

Our website is protected by DMC Firewall!

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka prywatności