Czasem, gdy za mocno coś chcesz to nic nie idzie. Niby mówi się, że cel, że wszystko zaparcie masz robić, że pogoda jest nieistotna - Ty masz być zawsze twarda i się nigdy nie poddawać :) I jeszcze mój ulubiony hit - gdy jesteś chora, też masz zapieprzać bo przecież nie jesteś słabiakiem!!
Wy poważnie tak?

cel
Te hasła mnie nigdy do niczego nie motywowały i nie zmotywują :)
Masz cel? Z tym się zgodzę, bo należy go mieć. Bez celu błądzisz. Szukasz, ale nie wiesz czego. Idziesz, ale nie wiesz dokąd.
Nie ma złej pogody ... są słabe charaktery. To fajnie, w moim kalendarzu jest słaba pogoda i żaden tekst tego typu nie spowoduje, że nagle pójdę biegać w śnieżycę :) :)
Jesteś chora ? To wiesz gdzie Twoje miejsce - w łóżku.

Przekaz jest prosty.
Nie przesadzajcie, nie wariujcie bo to nie o to w tym wszystkim chodzi. Przecież to można kurwicy dostać gdy się czyta setki "motywatorów" zapieprzających z gorączką 39 stopni w śnieżycę ... po cel ??! To nie jest droga do celu, uwierz.

Głowa.
Zdrowa głowa a osiągniesz cel szybciej niż myślisz. Powyższe motywacje nie spowodują, że głowa będzie zdrowsza :) Ale zaraz, przecież pasja ...

Pasja.
Zdania nie zmienię i potwierdzam:
"Niezwykli ludzie to tacy, którzy odkryli w sobie pasję i się jej oddają. A z drugiej strony rzeczywiście większość ludzi nie ma czasu rozwijać w sobie pasji albo nawet nie wpadają na pomysł, że mogliby robić to, o czym skrycie marzą najbardziej. A właśnie to nadałoby sens ich życiu, przyniosłoby im poczucie wartości, spełnienia i może nawet szczęscie. Najprawdziwsze szczęście."

Tylko pasja nie oznacza tego, że nigdy nie odpuszczasz. Są takie dni czy taka pogoda, że odpuszczasz. Nie jesteś wtedy ani gorsza, ani słabsza. Po prostu czasem tak jest.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Najczęściej czytane

brownie
tytan
MG 85742 3
kaloriaaa
10884486 983695951644010 225026915 n
szczota1

Polecamy

uczymyfit logo

szpilki na siłowni | cookies

DMC Firewall is a Joomla Security extension!

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka prywatności